Пол Мейсон: найсексуальніший Санта Клаус

566

14.05.2018

Жодна жінка не встоїть при вигляді такого Діда Мороза. Адже це не дідусь у довгій шубі з бородою і мішком подарунків, і не традиційний пузатий Санта. Неординарної людини, який став відомим на весь як «найсексуальніший Санта Клаус», можна зустріти тільки в Yorkdale Mall – одному з найпопулярніших торгових центрів Торонто, Канада.

«Санта Клаус для дорослих» — так його називають багато дівчат і жінки, які фотографуються з ним. Справжнє ім’я зірки цього Нового року – Пол Мейсон. І як Ви думаєте, скільки цього красунчика років? Дивно, йому 50! Але його фотогенічність давно принесла йому славу в модних колах. Адже 30 років Стать працює моделлю. За час своєї модельної кар’єри містер Мейсон був обличчям рекламних компаній кількох відомих спортивних брендів.

Ще одне прізвисько нашого героя – «Fashion Santa». Ще б! Просто погляньте на фотографії: цей чоловік ламає стереотипи. Сучасний Санта одягається в молодіжному стилі, підтягнутий і сексуальний. Заради селфи з ним в торговий центр приїжджають не тільки місцеві жителі, але і туристи з інших міст Канади, а також іноземці.

У 2013 році Пол навіть не думав, що буде відпускати бороду. Але вже в минулому році він вирішив трохи змінити імідж і відростити вуса і бороду.

«Я розумію, що зовсім не схожий на справжнього Санта Клауса, — каже містер Мейсон. – Тому я намагаюся перебувати в тій частині торгового центру, де не ходять діти. Для них є інший, більш правдоподібний Санта. Я ж розважаю дорослих».

Крім сенсаційної «приманки», Пол також допомагає благодійному фонду: в Yorkdale Mall в цьому році проходить незвичайна акція – за кожне селфи з «Fashion Santa», викладене в соціальних мережах з хештегом «#YorkdaleFashionSanta», торговий центр перераховує 1 долар у фонд допомоги дітям — SickKids Foundation.

Деякі дівчата і жінки спочатку соромляться підійти до молодого Санта Клаусу, але коли Підлога починає говорити, зачаровані м’яким і приємним голосом і галантністю, представниці прекрасної статі як зачаровані тягнуться до містера Мейсону.

У соціальних мережах тисячі коментарів «закоханих» жінок. Багато з них навіть хочуть заміж за красеня-Санту. «Він дійсно чарівний, я закохалася», — написала одна дівчина під селфи з Сантою для дорослих.

Завдяки роботі «Fashion Santa» фонд перераховано понад 100 тисяч доларів, а Пол Мейсон в новому амплуа підкорює серця не тільки жінок з Торонто, але й з усього світу.

« Я навіть не міг припустити, що цей проект принесе мені всесвітню популярність і популярність, — каже містер Мейсон. – Такий ажіотаж мого образу підштовхує організаторів акції продовжити її до першої половини січня, але це питання ще обговорюється».