Осина талія Пікс Фокс

537

14.05.2018

Багато пані готові лягти під скальпель хірурга заради того, щоб стати володарками ідеальних стегон, грудей, носа, губ і інших частин тіла, що піддаються корекції. Піксі Фокс, молода жінка зі Швеції, вирішила кардинально змінити свій зовнішній, так як їй хотілося виділитися з натовпу. З 2009 року розпочався шокуюче перетворення шведки…

До

Коли героїні історії було 19 років, вона жила в передмісті Стокгольма і працювала електриком.

Дівчина постійно відчувала себе не в своїй тарілці, так як її не влаштовувала власна зовнішність. Найбільше Пікс побивалася через першого розміру грудей, так і коханий теж не був у захопленні від цього, тому жінка зважилася на кардинальні зміни в зовнішньому вигляді.

Насамперед шведці була зроблена операція по збільшенню грудей, завдяки якій перший розмір перетворився в 6-й. Наступним кроком до нового життя мрії був переїзд до США. Тут шлях до ідеальної зовнішності продовжився.

16 операцій

Нині 25-річна Пікс Фокс мало чим нагадує реальну дівчину. Завдяки 16-ти пластичних операцій молода жінка більше схожа на ляльку. 4 рази Пікс збільшувала груди, стільки ж разів вона змінювала форму носа. Кілька операцій було зроблено заради корекції розрізу очей. Хірурги видалили міс Фокс 4 ребра (по парі з обох сторін) і зайві жирові відкладення. Об’єм талії Пікс становить 46 сантиметрів.

Якщо дівчина одягне корсет, цей параметр зменшиться рівно на 10 сантиметрів. Чудове перевтілення в ляльку обійшлося героїні історії в 120 тисяч доларів. Піксі зізнається, що операції фінансувалися не тільки за рахунок її особистих заощаджень, але і за рахунок численних чоловіків-шанувальників.

У незвичайної дівчини-карикатури (так Пікс називає себе) є веб-сайт, де зареєстровано чимало користувачів, що стежать за життям та подальшими змінами у зовнішності міс Фокс. Всі бажаючі можуть допомогти дівчині оплатити плановані пластичні операції, адже Пікс не бажає зупинятися на досягнутому. Є люди, які жертвують близько 10 доларів, а є ті, кому не шкода заплатити 50 тисяч доларів.

Піксі Фокс удосконалює зовнішність не тільки пластичними операціями. Щодня дівчина приділяє по 5 годин в день на тренування в спортзалі. Також героїня історії змушена була відмовитися від вживання хліба і м’яса, адже ці продукти сприяють збільшенню об’єму талії.