Один з ознак високого інтелекту – це лінь…

418

13.11.2017

Ледачі люди є власниками високого інтелекту. До такого висновку прийшли вчені з Університету Флориди. У ході експерименту було опитано десятки студентів. Результати дослідження були опубліковані в Journal of Health Psychology.

Група студентів була відібрана шляхом анкетування і складалася з 60 осіб. Було залучено 30 студентів, які стверджували, що отримують не маленьке задоволення від виконання завдань, шляхом придумування нових нестандартних рішень, а решта 30 осіб зізналися, що думають над рішенням задачі тільки за необхідності.

Вчені видали студентам фітнес-браслети, які фіксували фізичну активність протягом тижня. Було визначено, що перша група рухається, у порівнянні з іншими, набагато менше. Це пояснюють тим, що люди, які не занурені в свої думки і пошуки нового варіанту розв’язання задачі мають більше сил і зайвої енергії, яку потрібно кудись дівати. Такі люди частіше відчувають нудьгу і проводять вільний час за допомогою різних видів активних навантажень. Так вони витрачають всі свої сили і у них не залишається часу на роздуми, на відміну від інших, які повністю занурені в думки про вирішення завдання.

Вчені акцентують увагу, що малорухливий спосіб життя ніяк не впливає на підвищення IQ. А високий інтелект не виправдовує лінь.

Психологи Лондонського Університету провели дослідження і їх роботи показали, що людям з високим інтелектом коштує менше спілкуватися з друзями. У той час, коли у решти людей такі зустрічі приносять тільки щастя і позитив, володарі високого IQ відчувають себе краще в самоті – наодинці зі своїми думками.