Новорічне диво: жива святкова ялинка стала житлом для знайденої білочки!

523

25.04.2018

Одна молода жінка знайшла на дорозі тяжко травмовану білку, і це стало чудесним порятунком для самого тваринного, так як його забрали в людський дім. Після інтенсивного лікування звірятко одужав і тепер затишно почуває себе, підкорюючи висоту різдвяної ялинки, встановленої в будинку рятівниці і її чоловіка!

Диво

Напередодні католицького Різдва нещасна білка була збита автомобілем, але звірка знайшла жінка, яка має досвід у ветеринарній медицині. Вона принесла знахідку додому і задалася метою як можна швидше вилікувати тварину. З-за отриманий каліцтв білочка не могла самостійно харчуватися, тому рятівниця і її чоловік годували «пацієнтку» зі шприца. Сім’я дала кличку новому вихованцеві – Mitten («рукавичка»).

Через 2 дня після настання Різдва білочка повністю одужала і облюбувала святкову ялинку в будинку своїх людських друзів.

Слава в Instagram

Сім’я вирішила сфотографувати білочку, впевнено пересувається по прикрашеному новорічного деревця, і завантажила отримані знімки в Instagram. Фото тварини викликали розчулення тисяч користувачів популярної соціальної мережі. Чоловік і жінка пояснюють, що білочку не можна випускати назад на лоно природи, так як приручене істота за кілька днів загине, опинившись в природному середовищі існування.

Також їм доведеться вирішити питання щодо будиночок для білки, адже святкову ялинку скоро потрібно буде прибирати. Тому молоді люди планують побудувати на задньому дворі мініатюрний будиночок, призначений для їх улюбленого вихованця.