Найсумніша робота в світі

405

25.04.2018

В Японії працює спецслужба, що займається спустошенням будинків померлих дідусів і бабусь, які виявилися непотрібними. Співробітники «Загону самотньої смерті» проникають в будинок (квартиру) людини, який помер кілька місяців тому. Вони виносять те, що залишилося від тіла покійного, потім приступають до спустошення і дезінфекції приміщення. Проблема смерті в самоті дуже актуальна в Японії, де проживає понад 120-ти мільйонів людей.

Мертвий будинок

Хиротсугу Масуда, власник спецслужби, молиться на порозі будинку, де вже кілька місяців пролежало неживе тіло 85-річного дідуся. Молитвою Хиротсугу висловлює вшанування пам’яті померлого.

Перед приїздом бригади чистильників, поліція прибрала з приміщення полуразложившееся тіло орендаря квартири.

На вікнах кімнат знаходяться сотні мух. Для їх знищення співробітники спецслужби застосовують інсектицидний дим.

А це санвузол будинку, в якому проживав померлий. Приміщення давно не прибиралось, тому виглядає жахливо, втім, як і все помешкання.

Такі житла дуже схожі між собою. Вони заповнені немитим посудом, горами сміття, неприбраним у шафи одягом та іншими речами. Все знайдене поміщається в поліетиленові пакети. Речі небіжчика відправляються на смітник.

Людина, очолює спецслужбу, ретельно перевіряє документи небіжчика. Особисті документи дозволяють з’ясувати факт викрадення або пропажі речей померлого.

Співробітники «Загону самотньої смерті» доклали максимум зусиль до того, щоб квартира була повністю прибрана. Тут навіть немає натяку на те, що кілька годин тому на підлозі лежало гниюче тіло людини і купи сміття. Але прибиральникам довелося зняти всі покриття з підлоги, так як воно просочилося рідинами, які виділяються мертвим тілом.

Мішки з сміттям поміщаються у вантажівку, який доставить їх на найближчу смітник.

На цьому фото Хиротсугу Масуда запалив ладан на місці, де знаходилася голова, і помолився.

На цьому знімку зображена власниця квартири, 77-річна Йоші Фукухара. Жінка перевіряє речі і документи людини, якому вона здала житло.

Йоші поклала квіти на місце, де знаходилося тіло 85-річного чоловіка. Шокована жінка зізналася, що ніколи не могла подумати про самотньої смерті, що сталася в її квартирі.

Чому так сталося

Сусіди покійного навіть не запідозрили, що сталося. Банк продовжував нараховувати платежі за оренду квартири, а родичі (так, вони були у самотнього чоловіка!) не вважали за потрібне хоча б іноді навідуватися в гості до старого. Одного разу чоловік, який жив поверхом нижче, поскаржився на те, що постійно відчуває неприємний запах у себе в квартирі. Це і стало приводом для виклику чистильників.