Найсмердючіші чоловіки світу

693

21.03.2016

В історії людства є чимало великих чоловіків, яких світ ніколи не забуде. Однак деякі з таких людей відверто нехтували особистою гігієною, з-за чого біля них неможливо було перебувати.

Людвіг ван Бетховен

Легендарний композитор ніколи не приймав ванну. Коли оточуючі намагалися присоромити чоловіка за огидний запах, що виходить від нього, він лише відповів, що страшенно боїться… отруїтися. Бетховен був впевнений, що свинець, що входить до складу водопровідних труб, здатний вбити його, тому волів взагалі не митися.

Є відомості про те, що, коли великий композитор спав, його близькі знайомі прокрадывались в його житло і прали його одяг.

Мао Цзедун

Батько маоїзму ніколи не приймав душ і не чистив зуби, мотивуючи свою відмову від гігієнічних процедур тим, що тигри ніколи не миються.

Дивно, адже сам Мао народився в рік Змії… Але коли цей великий чоловік вже був літнім, його помічники регулярно протирали його шкіру вологими рушниками.

Чарльз Говард

Цей аристократ обожнював стейки, але відверто ненавидів мило і воду.

Однак спритні слуги 11-го герцога Норфолка все ж могли мити Чарльза, але тільки якщо він спав у п’яному стані.

Генріх IV

Згідно з непідтвердженою інформацією, монарх категорично відмовлявся митися і вимагав, щоб його негайно припинили переслідувати за це.

Є легенда про те, що коли Марія Медічі, королівська наречена, вперше підійшла до Генріха, то вона втратила свідомість від різкого неприємного запаху, що розповсюджується від нареченого.

Фрідріх II Великий

Король Пруссії, збільшив територію своїх володінь в 2 рази, після великих подвигів побажав жити у віддаленому місці, в палаці Сан-Сусі. Тут монарх мешкав разом зі своїми лавретками. Королівським улюбленцям дозволялося справляти малу нужду в будь-якому місці, причому прибирати екскременти суворо заборонялося. Деякі історики стверджують, що в деяких залах гори собачих нечистот мали 20-ти сантиметрову висоту!

Сам Фрідріх також ігнорував гігієну. Коли він помер, придворні слуги взялися за переодягання тіла. До свого жаху, вони виявили, що сорочка монарха просто згнила в деяких місцях від поту.

Говард Хьюз

Американський підприємець, піонер авіації, режисер, мільярдер на ім’я Говард Хьюз вимагав, щоб його оточували ідеально чисті предмети і люди.

Але сам великий чоловік міг по кілька місяців не стригти нігті і не приймати душ.

Карл Маркс

Великий економіст і ідеолог вважав чистоту ознакою ненависної йому буржуазії, тому викреслив зі свого життя якісь гігієнічні процедури.

Карл Маркс страждав від дерматологічних захворювань, але своєю звичкою не митися вважав за краще не змінювати.