Молоді батьки

489

14.05.2018

Підлітки зазвичай мають безтурботне життя: проводять час з друзями, ходять на дискотеки і т. д. Але також люди, які ще не стали повнолітніми, пробують «доросле» життя, нерідко приносить шокуючі сюрпризи. Мова йде про ранньому народженні дитини. Зазвичай про дітей, що з’явилися у пари підлітків, дбають юні мами, бабусі, дідусі та інші старші родичі. Цікаво, а як приймають на себе такий виклик долі юні папи? Як вони ставляться до свого нового статусу, знайденому в такому ранньому віці?

12-річний тато Шон Стюарт

У 1998 році ні одного британця не залишила байдужим історія 12-річного Шона Стюарта. 16-річна подружка хлопчика народила йому сина. На момент вагітності Еммі Вебстер було 15 років, а її одному всього 11! Пізніше молода мама зізналася журналістам, що її шокував реальний вік бойфренда, адже вона думала, що він є її ровесником. Шон був присутній на пологах своєї дівчини, тому міг обійняти свого сина в перші хвилини його життя.

Після народження спадкоємця молоді люди стали жити разом, а батьки всіляко допомагали їм. Але через 3 роки Шон розлюбив Емму, і пара розпалася. На жаль, була забута не тільки Емма, але і малюк Бен. Через деякий час Шон сів у в’язницю за крадіжку, а його колишня дівчина вдало вийшла заміж.

13-річний Альфі Паттен приміряв на себе роль батька

Напевно, мільйони людей по всьому світу пам’ятають фото цього милого хлопчика, який тримає на руках немовля. У 2009 році дівчина Альфі Паттена, того самого симпатичного 13-річного підлітка, народила йому дочку. Новоспечена мама на 2 роки старша за свого бойфренда. Коли Шанталь була вагітна, Альфі дуже переживав на рахунок того, як його сім’я сприйме новину про його ранньому батьківство. Але сам хлопець з нетерпінням чекав народження дочки. Незважаючи на такий юний вік, Альфі проявив себе як відповідальний і люблячий тато, але щастя тривало всього півроку.

Згідно з результатами ДНК-тесту, батьком дитини був зовсім інший чоловік – 14-річний Тайлер Байкер. Цей хлопець знав про свою причетність до вагітності колишньої подружки Шанталь, однак він не мав наміру продовжувати з нею будь-які стосунки. Так крихітна Мейзі залишилася без тата, адже і Альфі, і Тайлер відмовилися від неї. Догляд за малям ліг на плечі її мами, дідусі та бабусі.

14-річний батько Міша Миколаїв

У 2011 році цей підліток став самим молодим батьком Росії. У Михайла народився син Вадим. Мамою хлопчика стала двоюрідна сестра героя історії Анастасія. 15-річна дівчина кілька років жила в будинку рідної тітки, матері Михайла. Коли стало відомо, що Настя вагітна, школярі відразу ж повідомили цю новину дорослим. Однак Михайло побажав якомога швидше розлучитися з матір’ю своєї майбутньої дитини і брати участь у його вихованні.

14-річний Натан Фишбурн

Юний британець став батьком у 14 років – його шкільна подруга по імені Ейпріл народила хлопчика.

Мабуть, ця сама щаслива історія серед всіх, адже і хлопець, і дівчина були раді такому сюрпризу. Натан і Ейпріл разом піклуються про свого сина.

11-річний анонім

У 2014 році в Новій Зеландії сталася шокуюча історія. У 36-річної жінки та її… 11-річного друга народився малюк! Найжахливішим є те, що ця дама була матір’ю шкільного приятеля героя історії. Романтичні стосунки жінки й хлопчика тривали кілька місяців, хоча сам хлопець не відчував радості від цього. Але це не завадило йому стати наймолодшим у світі батьком. Щодо жінки, развратившей 11-річної дитини, почалося кримінальне провадження. Новонароджена дитина перейшов в руки соцслужб.