Криваві маніяки України: ці люди влаштували справжній терор серед населення країни!

571

25.04.2018

Російська Федерація і США лідирують за кількістю відомих вбивць і маніяків. До прикладу, з 1991-го року по сьогоднішній день в Росії орудували приблизно 70 вбивць. Що стосується України, то в її історії також є чимало особистостей, в минулому представляють найбільшу загрозу для життя, здоров’я і психіки громадян.

Топ-3

Безумовним лідером кривавого рейтингу є Андрій Чикатило. Ім’я цієї людини, що мав українські корені (вбивця народився в Сумській області), відомо кожному громадянину колишнього СРСР. З 1978 по 1990 рік Чикатило знищив до 65-ти людина! Вбивця вважав за краще розправлятися з підлітками, дівчатами та жінками.

Перед арештом «Скаженого звіра» («Ростовського різника», «Сатани», «Громадянина Х») помилково до смертної кари засудили 2-х чоловік. Чикатило був страчений у 1994 році.

Анатолій Онопрієнко також виправдано увійшов до трійки лідерів за кількістю досконалий кривавих злочинів. Жертвами маніяка стали за неточними даними, 52 людини, і це всього за 7 років (з 1989 по 1996 рік).

Онопрієнко волів орудувати недалеко від крупних автомобільних трас. Анатолія часто називали «Українським звіром», «Громадянином Про» і «Термінатором». Вбивця помер від серцевого нападу влітку 2013-го року.

Сергій Ткач, відомий український маніяк-вбивця, сьогодні відбуває довічне ув’язнення.

Його звинуватили у 29-ти вбивствах, але за непідтвердженими даними цей жорстокий чоловік знищив близько 60-ти людей. Всі злочини були скоєні на грунті сексу – Сергій різними способами ґвалтував своїх жертв.

«Дніпропетровські маніяки»

Віктор Супрунюк та Ігор Саєнко прославилися як «Дніпропетровські маніяки». Молоді хлопці, народжені в 1988 році, працювали разом. На початку «кар’єри» вони знищували собак і кішок, але пізніше вбивці переключилися на людські життя.

У 19-річному віці Віктор і Сергій вбили 21-го людини. Маніякам не важливий був стать і вік жертв. Так наймолодшому вбитому людині був 21 рік, а найстаршому – 70 років. Хлопці нападали на людей несподівано, при цьому вони пробивали жертві голову молотком або арматурою.

Силовики

Сергій Довженко працював оперуповноваженим міліції міста Маріуполя, але це не завадило чоловікові вбити за 3 року 19 осіб.

Серед жертв маніяка була і 4-річна дівчинка. Також Сергій позбавив життя 4-х своїх колег.

«Нічні вбивці»

Так називали кримінальний тандем Владислава Волкова та Володимира Кондратенка.

Разом чоловіки вбили 16 осіб. І Владислав, Володимир мали вкрай непросте дитинство, поламані психіку цих майбутніх маніяків. Чоловіки найчастіше нападали на безпритульних жебраків або, навпаки, на дуже багатих, за мірками 90-х років минулого століття, людей.

Збоченці

Руслан Хамаров, який убив з 2000 по 2003 рік 11-ти жінок, ретельно планував свої злочини. Він прикидався галантним кавалером – знайомився з дівчатами і жінками в парках, ресторанах і нічних клубах. Після залицянь і завоювання довіри з боку представниці прекрасної статі Руслан запрошував потенційну жертву додому, де пригощав її міцними спиртними напоями. П’яну жінку легко вдавалося схилити до інтимної близькості.

Після скоєння статевого акту Руслан виходив у коридор, брав ніж (скляну пляшку) і декількома ударами вбивав нову подружку. Потім маніяк ґвалтував неживе тіло жертви і викидав його в колодязь.

Олег Кузнєцов прославився не лише досягненнями в спорті (біатлоні), але і 10-ма вбивствами жінок. Всі злочини були скоєні на грунті сексу.

Ідейний

Ніч з 20-го на 21-е квітня 2010 року стала шокуючою для міста Чернігова. Якийсь Олександр Сергов, затятий шанувальник Адольфа Гітлера, в честь дня народження свого кумира зробив шокуюче жорстокі вбивства. За одну ніч хлопець з допомогою саперної лопатки зніс голови 3-м літнім людям (84 роки, 72 роки і 60 років). Також фанатик намагався обезголовити 45-річного чоловіка, але із-за незручного руху йому не вдалося зробити цього. Потерпілий і допоміг скласти фоторобот нападника. Згідно з непідтвердженою інформацією, найстарша жертва Олександра була його доброю знайомою.

84-річна бабуся шила свого молодого сусіду нацистську атрибутику. Як виявилося, хлопець під час скоєння злочинів був психічно хворий, тому не віддавав собі звіту в тому, що робить. Нині Олександр перебуває у психлікарні місті Дніпропетровська. Установа призначене для соціально небезпечних душевнохворих людей.