Кладовища інопланетян на Землі: реальність чи фантастика? Частина 2

453

13.11.2017

У попередній частині теми ми розглядали знахідки спелеологів і археологів Руанді, Єгипту, Китаю і СРСР (Росії і України), багато в чому нагадують поховання інопланетних істот. Але в деяких інших країнах вчені також виявили щось приголомшливе…

Бельгія

Прокладаючи заміську магістраль в околицях муніципалітету Мальмеді, будівельники натрапили на скелет, довжина якого досягала 2 метри. Робітники негайно викликали поліцію. Приїхали за викликом поліцейські запросили науковців, адже знахідка виглядала досить дивно: занадто короткі кістки ніг, величезний череп, довгі руки, очниці, займають половину черепа.

Згідно лабораторного аналізу останків істоти, чиї кістки були виявлені бельгійцями, поховання було зроблено близько 6-ти тисяч років тому. Вчені прийшли до висновку, що скелет належить людині, яка свого часу з’явився на світ з важкими вродженими патологіями. Версія про «привете» від інших світів навіть не розглядалася.

Мексика

Мексиканські археологи, що працюють на території штату Сонора, знайшли братську могилу, в якій були поховані 25 створінь. Скелети 13-ти покійних звернули на себе особливу увагу фахівців. Їх черепа мало чим нагадували людські, так як мали довгасту форму. 5 скелетів належали дітям. У одного з 25-ти померлих на рівні живота перебувала широка кістка, багато в чому нагадує черепашачий панцир.

Імовірно, істоти померли близько тисячі років тому. Мексиканські вчені зіткнулися з подібним вперше, однак зробили висновок про те, що останки, ймовірно, належать представникам стародавніх індіанських племен. Версія про інопланетних істот знову не була взята до уваги.

Туреччина

Нещодавно спелеологи Туреччини в одній з печер виявили невеликий прозорий труну, в якому лежали останки (мумія) створення, віддалено нагадує людину. Його зріст був відносно невеликим – всього 1 метр 20 сантиметрів. Мумія мала світло-зелену шкіру і…крила! Знахідка нагадала вченим казкового ельфа. Імовірно, поховання було зроблено близько 10-ти тисяч років тому.

Салім Тарнсамбей, турецький археолог, розповів, що знайдене усопшее створення більше схоже на людину, аніж на тварину. А ось непропорційно великі очі, ймовірно, «дісталися» суті від рептилій. Біологи і медики не виключають, що эльфообразное створення може бути живим, так як є ймовірність того, що воно впало в сплячку, проте пробудження досі не сталося…

Англія

У 2000 році англійські палеонтологи досліджували останки динозаврів. Коли фахівці приступили до очищення хребта тиранозавра від пилу і бруду, вони виявили скелет, схожий на людський. Знахідка ввела вчених в оману, адже люди ніяк не могли жити одночасно з величезними ящерами! Що стосується самого скелета, то його довжина не перевищувала метра, а голова була непропорційно великий. Крім того, на останках були виявлені шматки якоїсь штучної матерії, причому сама тканина в далекому минулому піддавалася впливу високої температури. Цей факт став ще однією головоломкою для палеонтологів – навряд чи в часи динозаврів був відкритий секрет виготовлення синтетичних тканин. Крім того, в процесі вивчення скелета тиранозавра фахівці знайшли в його черепі кілька наскрізних отворів. Вони мали ідеально круглу форму. Такі отвори не зміг би пробити навіть сучасне високоточна зброя.

Імовірно череп величезного ящера був пробитий лазером, яким орудували гуманоїди. Вчені припустили, що тираннозавр проковтнув інопланетянина, чиї родичі вирішили жорстоко помститися ящеру. Така версія дуже цікава і фантастична, але з якоїсь причини фахівці вважали за потрібне припинити свою наукову роботу…

Секрет

Мовчання вчених з приводу інопланетних слідів на Землі – загадка для всієї громадськості. Чому фахівці кидають ледь почату роботу над вивченням останків дивних істот? Можливо, якщо людство дізнається про існування інопланетних цивілізацій, воно сумніватися в справжності теорії Чарльза Дарвіна про походження людини? Крім того, офіційне підтвердження фактів візитів прибульців на нашу Планету поставить під удар багато релігійні принципи. Відповіді на всі ці питання зможе дати лише час.