Його дочка почала тонути, а він категорично відмовився підпускати до дівчини рятувальників

399

25.04.2018

Рідний батько 20-річної дівчини спокійно спостерігав за тим, як його чадо тоне. Таке неможливо уявити, але така сумна історія дійсно відбулася, причому відносно недавно.

Сім’я відпочивала на пляжі

Таке трапилося на пляжі, що належить знаменитому готелю Бурдж-ель-Араб. Одна сім’я відпочивала на узбережжі: влаштувала пікнік, веселилася. Однак очевидці, напевно, на все життя запам’ятають те, у що переріс відпочинок чоловіка, жінки і їхніх дітей.

Після пікніка 20-річна дівчина, старша дочка сімейства, вирушила купатися і несподівано почала тонути. Рятувальники миттєво відреагували на події і кинулися до потопаючої людини. Але двоє чоловіків зустріли на своєму шляху перешкоду в особі батька дівчини.

В ім’я віри

Агресивна людина, не подпускающий рятувальників до рідної дочки, був глибоко віруючим мусульманином, і вважав неприпустимими дотику чоловіків до дівчини, нехай навіть вони не мали сексуальної мотивації.

Молода жінка потонула, так як їй не залишили жодного шансу на порятунок, адже для тата головним було те, щоб його чадо не було зганьблено. Батька сімейства заарештували за протидію рятувальникам, яке призвело до загибелі людини.