Із-за психічного розладу Ребекка Браун позбавляла себе волосся

470

14.05.2018

Нині героїні історії 22 роки. З 12 років Ребекка страждає від трихотилломании, що характеризується безконтрольним бажанням людини висмикувати власні волосся. Страждає не тільки шевелюра, але й брови, а також вії. Із-за психічного розладу до 16 років дівчина залишилася лисою. З 19 років Ребеці довелося голити голову наголо.

До і після

Це фотографія дівчинки, зроблена ще до хвороби.

Коли дівчинка відчувала нервове напруження або смуток, вона негайно починала знищувати власні локони. Така звичка допомагала героїні історії знайти спокій. Але протягом кількох років розлад почало стрімко прогресувати, і в 16 років Ребекка стала практично лисою.

Лікарі довго не могли поставити точний діагноз. Огидне душевний стан дівчини ще більше ускладнювався через насмішок і знущань з боку шкільних приятелів.

Чудовий блог

Ребекка відчувала себе самотньою і нікому не потрібною. Саме це спонукало її створити персональний блог в Інтернеті. Сюди вона щодня завантажуватиме фотографії оновленої нескінченним выдиранием волосся зачіски. Також дівчина викладала на You Tube свої відео.

Яким же було здивування Ребеки, коли тисячі людей з усього світу почали писати її втішні коментарі. Завдяки небайдужим користувачам Інтернету, дівчина знайшла упевненість в собі і внутрішню гармонію. Поступово вона перестала знущатися над своїм волоссям.

Також Ребека почала спілкуватися з людьми, які мають аналогічне розлад психіки. Як зізналася сама героїня історії, їй було дуже приємно знати про те, що незнайомі люди можуть довірити їй свої проблеми.