Індієць в свій 21 рік виглядає немов піврічна дитина

416

14.05.2018

Манприт Сінгх — це унікальна людина, що проживає в Індії. Якщо подивитися на хлопця, то можна з упевненістю сказати, що йому не більше шести місяців, але це не так. Насправді Манприту Сінгха вже 21 рік, але через рідкісного і загадкового для медицини захворювання щитовидної залози, хлопець перестав рости і розвиватися у півроку. Зростання індійця на сьогоднішній день складає всього 58 см, а вага — 7 кг, і ці параметри далекі від норм фізичного розвитку дорослої людини. Тим не менш, жителі села, в якій нині проживає Манприту Сінгха, вважають цієї людини божественним створінням, тому щодня приходять до нього, щоб поклонитися і попросити благословення.

Крихітний чоловік

Сім’я Манприта Сінгха живе досить скромно, тому ні в матір, ні в батька хлопця ніколи не було навіть частини суми, необхідної для оплати складних медичних досліджень, в яких потребував їх син.

Нині батьки незвичайного хлопця сподіваються на те, що історія їх дитини пошириться на весь світ завдяки засобам масової інформації, що дозволить привернути увагу людей з усього світу до проблем Манприта Сінгха.

У хлопця є молодші брат і сестра, і у них, на щастя, немає настільки важких проблем зі здоров’ям.

Захворювання Манприта Сінгха дуже рідкісне, і за всю історію медицини у світі було зареєстровано лише 2 схожі випадки. Наприклад, в США в 2013 році померла Брук Грінберг — дівчина, яка прожила до 20 років, і все життя виглядала, немов піврічна дитина.

У 2013 році світові ЗМІ також була поширена історія 32-річної бразилійки Марії Одягнений Насіменто, у якої було діагностовано важке захворювання щитовидної залози, з-за якого жінка виглядала лише на 10 місяців.