Фульвия Пеллегріно – дама, що нагадує персонажа з фільму жахів

434

14.05.2018

Кожен поважаючий себе людина приділяє увагу своєму зовнішньому вигляду – оновлює гардероб, доглядає за волоссям, обличчям і тілом і т. д.

Але деякі особистості живуть лише прагненнями до ідеальної зовнішності, хоча, на жаль, їх титанічні зусилля і грошові інвестиції в красу призводять до вельми жахливого результату. Прикладом цього є мешканка Італії Фульвия Пеллегріно – дама, що нагадує персонажа з фільму жахів.

Складно уявити, що ще 16 років тому героїня історії була…чоловіком, який одного разу сказав своїй дружині Маріса про те, що він бажає стати жінкою. Як не дивно, спантеличена дружина підтримала наміри другої половинки, і чоловік відправився на зустріч своїй мрії.

Нині Фульвия Пеллегріно проживає разом зі своєю дружиною, але стосунки пари нагадують спілкування двох сестер або кращих подруг. З-за своєї неординарної зовнішності, заради якої героїня історії втратила 70 тисяч євро, Фульвия стала справжнім ізгоєм серед сусідів та інших мешканців свого невеликого містечка.

Перехожі постійно показують на трансексуала пальцем і адресують йому самі образливі висловлювання.

Нестандартна сімейна пара живе лише на зарплату Маріси, яка працює лікарем-терапевтом. Сама ж сеньйора Фульвия Пеллегріно не має наміру зупинятися на шляху до зовнішності мрії і планує пройти ще кілька десятків пластичних операцій.