Двоногий собака стала чудовою матірю

442

09.11.2017

Ши Бао – кличка однією з багатьох бездомних собак, які живуть в Китаї. Живе вона в окрузі Датон, провінції Шаньсі, на залізничній станції Коугуан.


Колишній господар відмовився від вихованця і залишив її напризволяще, коли переїжджав на інше місце проживання. Собака, ніколи раніше не залишалася без нагляду, опинилася в один момент непотрібною і в пошуках їжі забрела на територію залізниці, де завжди можна знайти, чим втамувати голод.

Але одного разу стався нещасний випадок – собака потрапила під поїзд. Їй відрізало задні лапи. Вражаюче, але через трохи часу Ши Бао пристосувалася до нового життя і навчилася ходити на двох лапах. А нещодавно собака пізнала всі принади материнства – вона справила на світло чотирьох цуценят. Незважаючи на свої фізичні вади, Ши Бао – чудова мати. Вона з особливою турботою доглядає за цуценятами, ніколи не відходить від них далеко.

Варто відзначити, що Ши Бао невимовно пощастило. Їй ніхто не завдає шкоди, а навпаки, захищають і допомагають, чим можуть. Але такий випадок – рідкість. У Китаї проблема бездомних тварин стає все гірше.

Точна кількість бродячих собак назвати важко. Але приблизне число становить 130 мільйонів. Більшість з них – колишні домашні вихованці, які виявилися не просто непотрібними, коли господарі переїжджають у міста з сіл. Собаки страждають від голоду, починають хворіти і вмирають у муках, а деяких просто відловлюють і знищують міські служби.