Дівчина їсть мясо мертвої тварини перед тим, як зробити його тільця опудало

497

02.06.2018

22-річна таксидермистка Ель Кей має настільки жіночну і тендітну зовнішність, що мало хто може повірити в її пристрасть до поїдання сирого м’яса загиблих або забитих тварин.

Раціональність

Ель вивчала образотворче мистецтво в Університеті Лафборо. Після отримання диплома міс Кей виявила бажання працювати таксидермістом (виготовляти опудал із мертвих тварин).

Коли в руки Ель потрапляє тіло збитого машиною або загиблого від інших причин тварини, дівчина не бачить сенсу в тому, щоб викидати на смітник його свіже м’ясо. Вона воліє з’їдати його сама!

У меню Ель завжди присутній м’ясо білок, оленів, фазанів, голубів, кролів, мишей та інших тварин. На електронну пошту молодий таксидермистки постійно приходять листи з нецензурною лайкою і прокльонами на її адресу. Більшість людей вважають Ель маньячкою і садисткою, адже навряд чи нормальна людина буде їсти сире м’ясо абсолютно всіх тварин.

Сама міс Кей вважає, що її захоплення мистецтвом виготовлення опудал дозволяє нагородити загибла тварина другий життям і вберегти його від перетворення в падло.