Дівчина, яка може спати 10 днів поспіль

497

14.05.2018

Кожній людині потрібен певний проміжок часу для того, щоб виспатися. 19-річна мешканка Австралії Джорджія Грін може перебувати в стані сну до 10 діб.

Рідкісне захворювання

Дівчина страждає від рідкісного розладу, іменованого синдром Клейне-Левіна. Це захворювання зустрічається у 1-го людини на мільйон. Діагноз був поставлений героїні історії 3 роки тому.

Особливість синдрому полягає в тому, що глибокий сон людини триває до 18 годин, потім настає стан напівдрімоти. Більш ніж на тиждень люди з таким розладом сну буквально випадають з нормального життя. Потім людина досить довго страждає від безсоння.

За свої 19 років Джорджія пережила 35 «спячек». Рідкісне захворювання завадило дівчині закінчити школу, адже з-за тривалого сну міс Грін не мала можливості прийти на випускні іспити. Зараз вона працює продавцем-консультантом. Дівчина розповідає, що її особливість є значною перешкодою до повноцінного життя. З-за тривалого сонного стану у Джорджії трапляються проблеми на роботі. Також героїня історії не має можливості будувати нормальні відносини з людьми, адже більше ніж на тиждень вона «пропадає». Джорджія з нетерпінням чекає 30 років, адже приблизно в цьому віці розлад сну сама по собі зникає.