Дівчина носила гумку для волосся на запясті, і це мало не позбавило її кінцівки (кушающим і вразливим не читати!)

559

25.04.2018

Здавалося б, чим може бути шкідлива звичайна гумка для волосся? Однак Одрі Копп, юна американка, як і багато дівчат з довгим волоссям, розпустила косу (хвостик) і одягла гумку (пов’язку) на зап’ясті. Подивіться, що з цього вийшло…

Павук вкусив?

Одного разу Одрі помітила, що на її руці безперервно зростає щільна шишка синюшно-червоного кольору.

Дівчина подумала, що її вкусила якась отруйна істота, наприклад, павук, але вона помилялася. Одрі негайно звернулася до лікаря, і він сказав, що шишка могла утворитися з-за носіння аксесуарів для волосся на зап’ясті, особливо тих, які мають на собі камінчики або блискітки.

Доктор прописав молодий пацієнтці курс антибіотиків, але протимікробні препарати не допомогли поліпшити стан американки. Дівчині довелося робити термінову операцію на руці, в іншому випадку у неї міг розвинутися сепсис.

Американський лікар Адмит Гупта закликає всіх представниць прекрасної статі відмовитися від звички носити гумки і пов’язки для волосся на руці, так як травмуючі частинки і синтетичний матеріал негативно впливають на шкіру. Винятком з правила є лише ті аксесуари, які повністю виготовлені з пластику.