Деббі Вуд – сама ревнива жінка на Землі

459

14.05.2018

43-річна британка може похвалитися наявністю довідки, що підтверджує її звання. Деббі складається в шлюбі з 31-річним чоловіком. «Щасливчик» Стів, коханий чоловік самої ревнивої жінки на Планеті, нормально ставиться до того, що Деббі щодня перевіряє його телефон, електронну пошту і влаштовує допити за допомогою детектора брехні.

Знайомство

Чоловік і жінка познайомилися в 2011-му році на Facebook. Деббі за рік до доленосного знайомства переїхала до Великобританії з США. В Америка жінка прожила близько 10 років зі своїм колишнім хлопцем, але він її кинув. Розставання стало величезним стресом для Деббі. Психіатри припускають, що раптове і хворобливе закінчення відносин могло привести до патологічної ревнощів Деббі, з-за якої вона і прославилася на весь світ. На жаль, у героїні історії, крім синдрому Отелло, є ще 2 розлади психіки: маніакально-депресивний психоз та дисморфофобія (перманентна стурбованість недоліками своєї зовнішності). Саме із-за цих проблем з психікою Деббі практично ніколи не виходить з дому.

Але це не означає, що у жінки немає занять –цілодобово вона займається перевіркою свого чоловіка.

Непрості відносини

З самого початку спільного проживання Деббі терзала себе думками про можливі зради Стіва. Коли молодий чоловік залишав будинок, жінку охоплював справжній страх. Благовірний тисячі разів повторював Деббі, що він любить тільки її, але місіс Вуд не бажала вірити на слово. Стів змушений був дати дружині всі паролі: мобільного телефону, електронної пошти, банківських карток. Це дозволили самій ревнивій дружині в світі регулярно відслідковувати історію дзвінків і листування, а також банківських операцій. Потім Деббі заборонила Стіву читати якісь журнали, адже там можуть зустрічатися фото жінок. Потім з ініціативи героїні історії на домашній телевізор і комп’ютер були встановлені фільтри, що блокують доступ до розважальних онлайн-ресурсах та телеканалах. Деббі не могла змиритися з тим, що її Стів хоча б краєчком ока подивиться на симпатичну телеведучу.

31-річному чоловікові не можна позаздрити – варто йому тільки прийти додому, як Деббі починає кричати, шпурляти в нього речі і закочувати істерики. А все тому, що їй ввижаються зради чоловіка…

Детектор брехні

Одного разу Деббі пощастило – вона побачила рекламу детектора брехні і негайно вирішила купить таку річ. За допомогою цього пристосування ревнива дама щодня перевіряє Стіва. Найчастіше вона запитує чоловіка про те, чи дивився він на інших жінок. Іноді чоловік сильно хвилюється під час перевірки, тому результати перевірки злегка спотворюються, але для Деббі – це справжня трагедія.

Сама жінка не заперечує, що стан її психіки не вписується в рамки норми. Деббі бере призначені психіатром препарати, відвідує психотерапевта. Однак героїня історії не сумнівається в тому, що більшість дам відчуває ті ж душевні терзання, що і вона. Але проблема багатьох жінок, на думку британки, полягає в тому, що ревнивиці старанно ховають свої емоції і намагаються приблизно вести тебе з-за страху перед осудом з боку суспільства. Незважаючи на всі примхи коханої жінки, Стів залишається низкою і не бажає що-небудь міняти у своєму житті.

У жовтні минулого року пара офіційно стала чоловіком і дружиною.