Чоловік перетворився на жінку, але потім знову вирішив стати чоловіком

469

14.05.2018

Історією про транссексуале нині нікого не здивуєш. На жаль, деякі люди незадоволені тим, якими їх створила природа, тому приймають рішення про зміну статі. Але є й ті, хто, досягнувши бажаного результату, шкодує про метаморфози і робить все для того, щоб повернути собі колишню життя. Наприклад, такою людиною є 74-річний Волт Хейер.

Психологічна травма

У 42 роки у героя історії було все те, про що мріють багато хто з чоловіків: улюблена робота, дружина, 2-є дітей. Але Уолт вважав, що для повного щастя йому не вистачає чудесного перетворення в жінку. Людині були зроблені численні операції, завдяки яким він став тим, ким мріяв. Уолту поставили в груди імплантати, а відрізали статеві органи. Також герой історії зазнав сильної гормональної терапії.

Транссексуал навіть вирішив змінити ім’я та прізвище: він став Лаурою Дженсен. Здавалося б, чоловік отримав те, про що давно мріяв.

Але ейфорія тривала відносно недовго, і Уолт-Лаура впав(-а) в депресію. Пізніше транссексуал зізнався, що його рішення перетворитися на жінку було продиктовано психологічною травмою, отриманої в ранньому дитинстві. Виявилося, що хлопчика згвалтував його рідний дядько, а прощання з чоловічим минулим повинно було б стати порятунком від вантажу на душі. Але дива не сталося, тому Лаура вирішила знову знайти тіло чоловіка.

І знову Уолт

У 2007 році герой історії знову ліг на операційний стіл, але на цей раз з метою повернення свого первісного вигляду. Непостійного транссексуалові довелося витратити близько 20-ти тисяч фунтів стерлінгів. З-за численних складних операцій здоров’я цієї людини було остаточно підірвано, проте з Лаурою Дженсен було покінчено, і герой історії знову став Уолтом Хейером.

Нині чоловік працює на сайті, що об’єднує людей, які думають про зміну статі. Уолт надає онлайн-консультації всім тим, хто хоче обрости нове тіло.