Чоловік і жінка, які страждають аутизмом, зіграли весілля

623

14.05.2018

Аніта Леско і Абрахам Нільсен створили унікальну пару. І справа тут не в великій різниці у віці (жінці виповнилося 54 роки, її коханому – 28 років). І Аніта, і Абрахам мають розлад аутичного спектру.

Велика місія і любов

Наречена має синдром Аспергера. Це так званий високофункціональний аутизм, при якому у людини зберігаються мовні і когнітивні здібності. Часто люди з таким синдромом мають високий рівень інтелекту. Діагноз був поставлений Аніті 4 роки тому. Сама жінка зізнається, що інформація про наявність захворювання стала для неї справжнім полегшенням. До 50 років Аніта не могла зрозуміти, чому у неї немає ніяких відносин з оточуючими і чому ніхто не хоче бачити її у своїй компанії.

Чоловік і жінка познайомилися один з одним в групі підтримки людей з аутизмом, організованої при одній з церков Флориди.

Весілля для Аніти — це не тільки реальний шанс на здобуття щастя. Сама жінка зізнається у своїй величезній бажання довести всьому світові, що люди з аутизмом здатні відчувати щирі емоції, проте роблять вони це по-своєму.

Незважаючи на діагноз, людина з розладом аутистичного спектра також хоче любити і бути коханим.

Всі гості, присутні на весіллі Аніти і Абрахама, також є аутистами.