Арья Пермана – самий огрядний дитина на Планеті

848

25.04.2018

Цей 10-річний хлопчик живе в Західній Яві, що знаходиться в Індонезії. Вага індонезійця становить 192 кілограми, тому Арья на сьогоднішній день вважається найбільш товстим дитиною в світі. Із-за значних фізичних параметрів у хлопчика немає одягу, так як знайти предмети гардероба відповідного розміру просто неможливо. Тому Арья закриває стегна величезним шматком матерії (саронгом).

У чому причина?

Тяжке ожиріння у хлопчика спровоковано тим, що дитина харчується дуже часто, причому величезними порціями. Так, один прийом їжі Арьи має такий об’єм, що його не зможуть з’їсти навіть 2 дорослих людини.

Через невгамовного апетиту і десятків зайвих кілограмів Арья не відвідує школу і не так давно перестав нормально ходити. Дитина страждає від постійної задишки та сонливості. Цілий день Арья лежить в басейні і залишається абсолютно апатичним.

Досі невідомо, що ж сталося з хлопчиком. Арья народився на світ з нормальною вагою (3,2 кілограма) і до 2-х років мав параметри середньостатистичної дитини.

Але вже після 2-х років щось пішло не так, і хлопчик почав дуже багато є. Місцеві лікарі так і не змогли знайти причину невгамовного апетиту і поставити точний діагноз.

У той же час батьки (батько-фермер і мати-домогосподарка) Арьи не мають можливості обстежити дитину до прогресивної зарубіжної клініці, оскільки всі їх грошові заощадження йдуть на покупку їжі для огрядного сина.