Антирейтинг аеропортів світу

501

09.06.2017

Проведення часу в аеропорту – це невід’ємна частина подорожі. В очікуванні посадки на літак можна отримати яскраві позитивні враження або пережити справжній жах. Туристи з усього світу перерахували найгірші аеровокзали світу. Опитування було організовано на сайті Guide to Sleeping in Airports, у ньому взяло участь понад 26 тисяч користувачів. Пропонуємо ознайомитися з антирейтингом аеропортів нашої Планети.

Лідери антирейтингу

На першому місці у списку найгірших аеропортів світу знаходиться Port Harcourt International Airport (Нігерія), що складається з одного терміналу, призначеного як для внутрішніх, так і для закордонних рейсів. Люди, яким «пощастило» користуватися послугами цього аеровокзалу, зазначають повну відсутність кондиціонерів, дефіцит крісел в будівлі єдиного терміналу, а також непрофесіоналізм обслуговуючого персоналу.

«Почесне» 2-е місце дісталося King Abdulaziz International Airport (Саудівська Аравія). Цей аеропорт характеризують як жахливо брудний – в залі очікування можна буквально задихнутися від густого тютюнового диму.

Також працівники аеровокзалу не стежать за чистотою туалетів. 3-е місце антирейтингу належить Kathmandu Tribhuvan International Airport (Непал).

Людям, яким доводилося перебувати тут, відзначають жахливу «хронічну» бруд в туалетах.

Інші аутсайдери

Міжнародний аеропорт Ташкента також наводить жах на мандрівників – тут довгі черги і безлад. Те ж саме стосується і Caracas Simon Bolivar International Airport (Марокко), Hamid Karzai International Airport (Афганістан), Aeroport International Toussaint Louverture (Гаїті). У в’єтнамському аеропорту Tan Son Nhat активно працюють кишенькові злодії, а персонал аеровокзалу не соромиться вимагати грошову «подяку». Також тут погано функціонує бездротовий Інтернет. Найгіршим аеропортом Європи є паризький Aeroport de Beauvais-Tille. Туристи скаржаться на неввічливість обслуговуючого персоналу, платний бездротовий Інтернет і відсутність чистоти в санвузлах.