Американець ґвалтував алігатора, або історія про одного збоченця

463

25.04.2018

Руперт Дарвін, громадянин США, ніколи не прославився на весь світ, якщо б не його збочене сексуальне перевагу. Чоловік регулярно вступав у статевий зв’язок з 6-метровим алігатором. Чим же привернув містера Дарвіна крокодил?

Риба або крокодили?

59-річний чоловік, який проживає в штаті Флорида, на думку сусідів, регулярно ходив на риболовлю. Дарвін жив в невеликому населеному пункті (всього 400 будинків), але це не заважало йому довгий час потай глумитися над твариною. Причому робив це чоловік на задньому дворі свого будинку! Одного разу перекручену картину побачили проїжджаючі повз оселі Дарвіна поліцейські. Патрульні негайно зупинили автомобіль, в якому їхали, і підбігли до ґвалтівника.

Збоченець був заарештований, і йому пред’явили звинувачення в незаконному утриманні диких тварин і вкрай жорстоке поводження з ними.

Виправдовувався

Спійманий зоофіл навіть намагався виправдатися. Дарвін сказав, що своїми вчинками він мстився ненависному алігаторові за те, що той якось намагався вбити його під час риболовлі. Сусіди чоловіка, які давали свідчення проти нього самого, розповіли, що Руперт регулярно «приправляв» свої збочені дії не менше такими слівцями на адресу жертви.

Зараз змучений алігатор знаходиться в спеціальній ветеринарній клініці. У тварини були деякі травми, але лікарям вдалося швидко вилікувати крокодила. Скоро він буде випущений на волю.