Дівчина з синдромом Дауна та легкої ступенем аутизму знайшла ідеальну роботу

234

14.05.2018

Багато абсолютно здорові люди часто скаржаться на нецікаву роботу і низький рівень зарплати. Неймовірна історія з життя Емми Лиман, 21-річної дівчини з синдромом Дауна, глухотою і аутизмом, доводить, що кожна людина може стати успішним і затребуваним. Навіть той, який, як і сама Емма, не вміє говорити, читати і писати. Дівчина не тільки знайшла для себе улюблену справу, але і стала бізнес-вумен!

Крутий поворот у житті Емми

На Заході люди з особливими потребами сприймаються як повноцінні члени суспільства, тому можуть претендувати на отримання робочого місця і можливість розвитку своїх здібностей.

Коли Емма стала повнолітньою, її мама Джо почала розсилати резюме дочки в різні компанії. Жінка не сумнівалася, що у її особливої дівчинки є навички, які вона змогла б успішно застосувати. Джо виявилася права: одного разу їй зателефонував Стів Шефилд, співробітник однієї з кредитних організацій Квінсленда. Чоловіка зацікавила здатність дівчата майстерно подрібнювати папір на малесенькі фрагменти.

Героїні історії запропонували посаду знищувача секретних документів, і вона влаштувалася в кредитну організацію. Трохи пізніше Емма витратила зароблені кошти на купівлю шредера і заснувала власний бізнес. Нині у підприємливої дівчини є постійні клієнти. Мати Емми дуже щаслива, адже її дочка змогла змінити своє життя на краще, навіть незважаючи на інвалідність.